Oglądaj online

II Ogólnopolski Konkurs Wokalny im. Bogdana Paprockiego będzie można oglądać na całym świecie. Serdecznie zapraszamy do kibicowania młodym Artystom. Wszystkie przesłuchania będą dostępne w transmisji internetowej na żywo na stronie Konkursu. Poszczególne etapy Konkursu będzie można śledzić od 16 listopada 2021 roku.

Harmonogram transmisji

Kolejność przesłuchań I-go etapu
16. listopada – wtorek


I TURA


10:00 – 11:25
36. Patrycja Kwiecień – mezzosopran - Alicja Tarczykowska
37. Magdalena Makowska-Pabich – sopran - Michał Skowronek
38. Julia Malik – sopran - Michał Kuzimski
40. Marta Mazanek-Matuszewska – sopran - Robert Marat
41. Ewa Menaszek – mezzosopran - Radosław Zaworski
42. Marta Mika – mezzosopran - Alicja Tarczykowska
43. Sławomir Naborczyk – tenor - Alicja Tarczykowska


11:35 – 12:50
45. Agnieszka Nurzyńska – sopran - Aleksander Teliga
47. Stanisław Olejniczak – baryton - Alicja Tarczykowska
48. Dominik Opaliński – bas-baryton - Robert Marat
49. Jakub Pawlik – tenor - Robert Marat
50. Sylwia Pietrzak – mezzosopran - Robert Marat


13:00 – 14:00
51. Artur Plinta – kontratenor - Aleksander Teliga
52. Magdalena Pluta – mezzosopran - Aleksander Teliga
53. Rafał Polek – tenor - Radosław Zaworski
54. Julia Pruszak – sopran - Radosław Zaworski
55. Krystian Psujek – bas-baryton - Robert Marat


II TURA


18:00 – 19:25
56. Szymon Raczkowski – baryton - Paulina Storka
57. Paulina Rogóż-Migacz – sopran - Paulina Kukuczka
58. Michał Romanowski – bas - Robert Marat
59. Szymon Rona – tenor - Robert Marat
60. David Roy – baryton - Alicja Tarczykowska
61. Michał Ryguła – tenor - Aleksander Teliga
62. Magdalena Stefaniak – sopran - Aleksander Teliga


19:35 – 20:50
64. Teresa Swianiewicz – sopran - Mateusz Słowikowski
65. Bartosz Szulc – bas - Dobrochna Jachowicz-Zakrzewska
66. Anna Thun – mezzosopran - Rafał Lewandowski
68. Wojciech Urbanowski – bas-baryton - Alicja Tarczykowska
69. Katarzyna Wardak – sopran - Alicja Tarczykowska


21:00 – 22:00
70. Krzysztof Zimny – tenor - Alicja Tarczykowska
1. Aleksandra Bałachowska-Jagusz – sopran - Radosław Zaworski
2. Karolina Borodziuk – mezzosopran Aleksander Teliga
3. Elżbieta Branicka – mezzosopran - Aleksander Teliga
4. Justyna Bujak – sopran - Aleksander Teliga

Kolejność przesłuchań I-go etapu

17. listopada – środa


III TURA


10:00 – 11:25
5. Elżbieta Cabała – sopran - Radosław Zaworski
6. Iga Caban – sopran - Radosław Zaworski
7. Magdalena Chmielecka – sopran - Robert Marat
8. Jan Cieplik – bas - Dobrochna Jachowicz-Zakrzewska
9. Dawid Czerwiński – baryton - Aleksander Teliga
10. Magdalena Czuba – mezzosopran - Alicja Tarczykowska
11. Konrad Derlatka – baryton - Aleksander Teliga


11:35 – 12:50
12. Isabella Dobosz – mezzosopran - Aleksander Teliga
13. Paula Dybowska – mezzosopran - Alicja Tarczykowska
14. Tomasz Dziwisz – tenor - Aleksander Teliga
15. Ada Garstka – sopran - Robert Marat
16. Justyna Gęsicka – mezzosopran - Robert Marat
17. Paulina Gocałek – sopran - Aleksander Teliga


13:00 – 14:00
18. Sylwia Gorajek – sopran - Artur Pilch
19. Magda Górniak – sopran - Julia Kocjan
20. Agnieszka Grala – sopran - Robert Marat
21. Paulina Horajska – sopran - Radosław Zaworski
22. Yana Hudzovska – sopran - Aleksander Teliga


IV TURA


16:00 – 17:15
23. Marta Huptas – sopran - Radosław Zaworski
24. Łukasz Jakubczak – bas - Radosław Zaworski
25. Arkadiusz Jakus – bas - Marcin Werner
26. Michał Justa – baryton - Alicja Tarczykowska
27. Nazarii Kachala – tenor - Alicja Tarczykowska
28. Justyna Khil – sopran - Bartłomiej Wezner


17:25 – 18:40
29. Bartłomiej Kłos – bas-baryton - Radosław Zaworski
30. Weronika Kober – sopran - Radosław Zaworski
31. Anna Koehler – sopran - Radosław Zaworski
32. Ewelina Rachwalak – mezzosopran - Michał Kuzimski
33. Urszula Kosiec – sopran - Julia Kocjan
34. Anna Koźlakiewicz – sopran - Katarzyna Starzycka


18:50 – 19:50
35. Paweł Kucharczyk – tenor - Alicja Tarczykowska
39. Anna Maślanka – sopran - Alicja Tarczykowska
44. Bartosz Nowak – tenor - Michał Kuzimski
63. Sylwia Stępień – sopran - Robert Marat
71. Paweł Ziółkowski – baryton - Robert Marat

 

Kolejność przesłuchań II-go etapu
18. listopada – czwartek

 

I TURA
10:00 – 11:30


40. Marta Mazanek-Matuszewska – sopran - Robert Marat
41. Ewa Menaszek – mezzosopran - Radosław Zaworski
42. Marta Mika – mezzosopran - Alicja Tarczykowska
43. Sławomir Naborczyk – tenor - Alicja Tarczykowska
45. Agnieszka Nurzyńska – sopran - Aleksander Teliga
51. Artur Plinta – kontratenor - Aleksander Teliga


11:40 – 12:50
52. Magdalena Pluta – mezzosopran - Aleksander Teliga
54. Julia Pruszak – sopran - Radosław Zaworski
56. Szymon Raczkowski – baryton - Paulina Storka
58. Michał Romanowski – bas - Robert Marat


13:00 – 14:15
59. Szymon Rona – tenor - Robert Marat
60. David Roy – baryton - Alicja Tarczykowska
62. Magdalena Stefaniak – sopran - Aleksander Teliga
65. Bartosz Szulc – bas - Dobrochna Jachowicz-Zakrzewska
68. Wojciech Urbanowski – bas-baryton - Alicja Tarczykowska
70. Krzysztof Zimny – tenor - Alicja Tarczykowska


II TURA


18:00 – 19:30
4. Justyna Bujak – sopran - Aleksander Teliga
7. Magdalena Chmielecka – sopran - Robert Marat
15. Ada Garstka – sopran - Robert Marat
16. Justyna Gęsicka – mezzosopran - Artur Pilch
17. Paulina Gocałek – sopran - Aleksander Teliga
19. Magda Górniak – sopran - Julia Kocjan


19:40 – 20:55
23. Marta Huptas – sopran - Radosław Zaworski
24. Łukasz Jakubczak – bas - Radosław Zaworski
25. Arkadiusz Jakus – bas - Marcin Werner
26. Michał Justa – baryton - Alicja Tarczykowska
27. Nazarii Kachala – tenor - Alicja Tarczykowska


21:00 – 22:00
28. Justyna Khil – sopran - Bartłomiej Wezner
29. Bartłomiej Kłos – bas-baryton - Radosław Zaworski
30. Weronika Kober – sopran - Radosław Zaworski
34. Anna Koźlakiewicz – sopran - Katarzyna Starzycka

Przesłuchania III etapu - finał z Orkiestrą Opery Nova pod dyrakcją Macieja Figasa i Piotra Wajraka

20 listopada - sobota
godz. 11:00-14:00  

 

40.Mazanek-Matuszewska – sopran
1. G. Verdi – Caro nome – aria z I-go aktu opery Rigoletto 
dyryguje Maciej Figas
2. G. Donizetti – Quel guardo il cavaliere – aria Noriny z I-go aktu opery Don Pasquale  – dyryguje Piotr Wajrak


43.Sławomir Naborczyk – tenor
1. St. Moniuszko – Cisza dokoła – recyt. i aria Stefana z III-go aktu opery Straszny dwór 
 – dyryguje Piotr Wajrak
2. R. Leoncavallo – Vesti la giubba – aria Cania z I-go aktu opery I pagliacci  – dyryguje Piotr Wajrak


45.Agnieszka Nurzyńska – sopran
1. G. Donizetti - Quel guardo il cavaliere – aria Noriny z I-go aktu opery Don Pasquale 
 – dyryguje Piotr Wajrak

2. Ch. Gounod – O Dieu! que de bijoux...Ah! je ris de me voir - - aria Małgorzaty z III-go aktu opery Faust


52.Magdalena Pluta – mezzosopran

1. P. Czajkowski – Ах, Таня, Таня - aria Olgi z I-go aktu opery Евгений Онегин dyryguje Maciej Figas
2. G. Donizetti – Fia dunque vero – aria Leonory z III-go aktu opery La favorita  – dyryguje Piotr Wajrak


54.Julia Pruszak – sopran
1. G. Puccini – Si, mi chiamano Mimi – aria Mimi z I-go aktu opery La bohème 
dyryguje Maciej Figas

2. G. Bizet - Je dis, que rien ne m'épouvante – aria Micaëli z III-go aktu opery Carmen dyryguje Maciej Figas


56.Szymon Raczkowski – baryton

1. P. Czajkowski – Вы мне писали - aria Oniegina z I-go aktu opery Евгений Онегин dyryguje Maciej Figas
2. R. Wagner – Wie todesahnung. O du mein holder – aria Wolframa z III-go aktu opery Tanhäuser dyryguje Maciej Figas


58.Michał Romanowski – bas
1. G. Verdi – Ella giammai m’amò – aria Filipa z III-go aktu opery Don Carlos 
 – dyryguje Piotr Wajrak
2. St. Moniuszko – Ten zegar stary – aria Skołuby z III aktu opery Straszny dwór  – dyryguje Piotr Wajrak


59.Szymon Rona – tenor

1. P. Czajkowski – Куда, куда, куда вы удалились - aria Leńskiego z III-go aktu opery Евгений Онегин dyryguje Maciej Figas
2. G. Verdi – Lunge da lei…De miei bollenti spiriti – recytatyw i aria Alfreda z II-go aktu oper La traviata dyryguje Maciej Figas

60.David Roy – baryton
1. G. Verdi – Per me giunto… Io morrò – scena śmierci Rodriga z IV-go aktu opery Don Carlos 
dyryguje Maciej Figas
2. St. Moniuszko – Kto z mych dziewek, serce której – aria Miecznika z II-go aktu opery Straszny dwór  – dyryguje Piotr Wajrak

62.Magdalena Stefaniak – sopran
1. G. Puccini – Quando m’en vo’ – aria Musetty z II-go aktu opery La bohėme 
dyryguje Maciej Figas
2. G. Verdi - È strano!... Sempre libera – aria Violetty z I-go aktu opery La traviata dyryguje Maciej Figas

65.Bartosz Szulc – bas
1. W. A. Mozart – La vendetta – aria Bartola z I-go aktu opery Le nozze di Figaro 
 – dyryguje Piotr Wajrak
2. St. Moniuszko – Zanim utrudzone oczy – aria Serwacego z opery Verbum Nobile  – dyryguje Piotr Wajrak

68.Wojciech Urbanowski – bas-baryton
1. G. Rossini – La calunnia – aria Basilia z I-go aktu opery Il Barbiere di Siviglia 
dyryguje Maciej Figas
2. G. Donizetti - Un foco insolito – aria Don Pasquale z I-go aktu opery Don Pasquale  – dyryguje Piotr Wajrak

70.Krzysztof Zimny – tenor
1. St. Moniuszko – Cisza dokoła – recytatyw i aria Stefana z III-go aktu opery Straszny dwór 
 – dyryguje Piotr Wajrak

2. Ch. Gounod - Salut! demeure chaste et pure – aria Fausta z III-go aktu opery Faust  – dyryguje Piotr Wajrak


18:00-21:00


4.Justyna Bujak – sopran
1. A. Boito – L’altra notte in fondo al mare – aria Marguerity z III-go aktu opery Mefistofele 
dyryguje Maciej Figas
2. St. Moniuszko – Ha! Dzieciątko nam umiera… O mój maleńki – recytatyw i aria Halki z IV-go aktu opery Halka  – dyryguje Piotr Wajrak

7.Magdalena Chmielecka – sopran
1. St. Moniuszko – Do grobu trwać w bezżennym stanie – recytatyw i aria Hanny z IV-go aktu opery Straszny dwór 
 – dyryguje Piotr Wajrak
2. G. Verdi – È strano…Sempre libera – recytatyw i aria Violetty z I-go aktu opery La traviata dyryguje Maciej Figas

16.Justyna Gęsicka – mezzosopran
1. St. Moniuszko - Biegnie słuchać w lasy, w knieje – dumka Jadwigi z II-go aktu opery Straszny dwór 
 – dyryguje Piotr Wajrak
2. W. A. Mozart – Smanie implacabili – aria Dorabelli z I-go aktu opery Cosi fan tutte  – dyryguje Piotr Wajrak

17.Paulina Gocałek – sopran
1. G. Verdi – Gualtier Maldè…Caro nome – recytatyw I aria Gildy z I-go aktu opery Rigoletto 
dyryguje Maciej Figas
2. G. Puccini – Quando m’en vo’ – walc Musetty z II-go aktu opery La bohème dyryguje Maciej Figas

19.Magda Górniak – sopran
1. G. Puccini – Quando m’en vo’ – aria Musetty z II-go aktu opery La bohème 
dyryguje Maciej Figas
2. St. Moniuszko – Do grobu trwać w bezżennym stanie – recytatyw i aria Hanny z IV-go aktu opery Straszny dwór  – dyryguje Piotr Wajrak

23.Marta Huptas – sopran
1. G. Puccini – Quando m’en vo’ – aria Musetty z II-go aktu opery La bohème 
dyryguje Maciej Figas

2. G. Bizet – Je dis que rien ne m'épouvante – aria Micaëli z III-go aktu opery Carmen dyryguje Maciej Figas

26.Michał Justa – baryton
1. W. A. Mozart – Hai già vinta la causa – aria Hrabiego z III-go aktu opery Le nozze di Figaro 
 – dyryguje Piotr Wajrak
2. G. Donizetti – Bella siccome un angelo – aria Malatesty z I-go aktu opery Don Pasquale  – dyryguje Piotr Wajrak

27.Nazarii Kachala – tenor
1. Wł. Żeleński – Gdy ślub weźmiesz z twoim Stachem – aria Janka z I-go aktu opery Janek 
 – dyryguje Piotr Wajrak
2. G. Puccini – Nessun dorma – aria Calafa z III-go aktu opery Turandot dyryguje Maciej Figas

28.Justyna Khil – sopran
1. St. Moniuszko – Ha! Dzieciątko nam umiera – aria Halki z IV-go aktu opery Halka 
 – dyryguje Piotr Wajrak

2. G. Bizet - Je dis, que rien ne m'épouvante – aria Micaëli z III-go aktu opery Carmen dyryguje Maciej Figas

29.Bartłomiej Kłos – bas-baryton
1. W. A. Mozart – Madamina – aria Leporella z I-go aktu opery Don Giovanni 
dyryguje Maciej Figas
2. G. Donizetti – Un foco insolito – aria Don Pasquale z I-go aktu opery Don Pasquale  – dyryguje Piotr Wajrak

30.Weronika Kober – sopran

1. W. A. Mozart – Ach, ich fühl’s – aria Paminy z II-go aktu opery Der Zauberflöte dyryguje Maciej Figas

2. Ch. Gounod – O Dieu! que de bijoux...Ah! je ris de me voir - aria Małgorzaty z III-go aktu opery Faust   – dyryguje Piotr Wajrak

34.Anna Koźlakiewicz – sopran
1. G. Puccini – Quando m’en vo’ – aria Musetty z II-go aktu opery La bohème 
dyryguje Maciej Figas
2. L. Róźycki – To dawny mój znajomy – pieśń Caton z III-go aktu opery Casanova dyryguje Maciej Figas